Олексій Кулеша -неїмовірно красиве і не забутнье,на ВСЕ ЖИТТЯ Кулеша Олексій
11 января 2011
Лариса Кухарчук Гарне у вас село.І вулиці такі зелені.Приємно дивитися.Було дуже цікаво прогулятися вулицями.Спасибі!
7 Февраля 2011
См. все 4 комментарии
Володимир Гурський Так Ларисо, село гарне, але коли посеред вулиці почианють рости кущі та дерева, це означає, що по вулиці мало ходять люди та транспортні засоби. По цій вулиці майже через двір ніхто не мешкає. А залишились тільки старі люди. Дякую за коментар.