Наша мета - 100%

    по всім населеним пунктах

    Ми ростемо щодня

    Користувачів: 117350 Приєднуйтесь до нас

    Корисні матеріали / онлайн сервіси

    1ua - Новини


    Сьогодні

    Стіна-Запитання
    Медвеже Вушко
    Топографічна карта - Медвеже Вушко
    Вінничина

    19:10
    Запитання:
    - Чи багато невикористаних земель?
    Відповідь:
    - Так

    19:10
    Запитання:
    - Чи існує центральна система водопостачання в будинки?
    Відповідь:
    - Так

    19:09
    Запитання:
    - Куди б Ви виділили кошти з місцевого бюджету?
    Відповідь:
    - Стадіон, дороги, дитячий садок

    19:09
    Запитання:
    - Хто з видатних людей народився?
    Відповідь:
    - Яропуд

    19:09
    Запитання:
    - Чи вистачає електроживлення, існують перебої в його подачі?
    Відповідь:
    - Вистачає

    19:08
    Запитання:
    - Де проводить час молодь?
    Відповідь:
    - Бар, магазин, ставки

    19:08
    Запитання:
    - Яка будівля є найвищою?
    Відповідь:
    - 3 поверхи

    19:07
    Запитання:
    - Чи багато невикористаних житлових будинків, промислових об'єктів?
    Відповідь:
    - Житлових будинків мало, а стосовно промисловості то майже всі зайняті

    19:06
    Запитання:
    - Хто з місцевих може полагодити побутову техніку?
    Відповідь:
    - Майстрів багато

    19:06
    Запитання:
    - Чи багато освітлених вулиць в темний час доби?
    Відповідь:
    - Майже всі

    19:06
    Запитання:
    - Скільки населення проживає, який його склад і тенденція?
    Відповідь:
    - Близько 2000, дуже щирі доброзичливі люди

    19:05
    Запитання:
    - Чим мешканці опалюють свої будинки взимку ?
    Відповідь:
    - Газифікація+дрова

    19:04
    Запитання:
    - Чи задоволені Ви місцевою владою?
    Відповідь:
    - Так

    19:04
    Запитання:
    - Де найбільша щільність проживаючого населення?
    Відповідь:
    - Центр

    19:03
    Запитання:
    - Які переважно дерева ростуть, чи є парк, ліс?
    Відповідь:
    - Чудовий парк, та прекрасний ліс, змішаного типу, переважає дуб, граб, акація, липи, каштани

    19:03
    Запитання:
    - Які переважно дерева ростуть, чи є парк, ліс?
    Відповідь:
    - Чудовий парк, та прекрасний ліс, змішаного типу, переважає дуб, граб, акація, липи, каштани

    19:02
    Запитання:
    - Чи багато безпритульних тварин?
    Відповідь:
    - Немає

    19:02
    Запитання:
    - Які особливі продукти, товари виробляються, надаються послуги?
    Відповідь:
    - Вирощування яблук груш полуниці

    19:01
    Запитання:
    - Чи існують ветеранські організації, які саме, їх контакти ?
    Відповідь:
    - Так

    Стіна Жупани Топографічна карта - Жупани Львівщина

    18:56
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    У нас у всіх буде сиве волосся,
    бляшки в судинах,
    катаракта,
    подагра,
    скачки тиску,
    проблеми з суглобами,
    проблеми з травленням,
    часом сечовипусканням,
    психологічні проблеми, і ще багато чого не дуже приємного, бо ми всі не стаємо молодими!

    Немає чудо таблеток чи вітамінів, які б це зупинили!

    Варто таки переглянути свій спосіб життя, харчування, шкідливі звички та токсичних людей поряд.

    Коли все це налагодити, то лікарям залишається не так багато роботи і таки ви самі своєю поведінкою та харчуванням вирішуйте чи ви будете швидше старіти і зношувати свій організм.

    Лікарі зазвичай потрібні коли є стани, де дієта (спосіб життя) не допомагає.

    Почніть з себе, це найважче… і визначте відповідального за ваш організм - це маєте бути ви, бо для вас він є найдорожчим скарбом!

    Здоров’я усім!

    Стіна Василь Кубаш

    18:55
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    У нас у всіх буде сиве волосся,
    бляшки в судинах,
    катаракта,
    подагра,
    скачки тиску,
    проблеми з суглобами,
    проблеми з травленням,
    часом сечовипусканням,
    психологічні проблеми, і ще багато чого не дуже приємного, бо ми всі не стаємо молодими!

    Немає чудо таблеток чи вітамінів, які б це зупинили!

    Варто таки переглянути свій спосіб життя, харчування, шкідливі звички та токсичних людей поряд.

    Коли все це налагодити, то лікарям залишається не так багато роботи і таки ви самі своєю поведінкою та харчуванням вирішуйте чи ви будете швидше старіти і зношувати свій організм.

    Лікарі зазвичай потрібні коли є стани, де дієта (спосіб життя) не допомагає.

    Почніть з себе, це найважче… і визначте відповідального за ваш організм - це маєте бути ви, бо для вас він є найдорожчим скарбом!

    Здоров’я усім🥰
    18:51

    Василь Кубаш додав фото в альбом Мудрість (Львівщина)

    Мудрість
    18:50

    Василь Кубаш додав фото в альбом Мудрість

    Мудрість
    18:22

    Василь Кубаш додав фото в альбом Мої квіти (Львівщина)

    Мої квіти
    18:21

    Василь Кубаш додав фото в альбом Мої квіти

    Мої квіти
    15:06

    Василь Кубаш додав фото в альбом Війна (Львівщина)

    Війна
    15:04

    Василь Кубаш додав фото в альбом Війна

    Війна

    Стіна Жупани Топографічна карта - Жупани Львівщина

    12:28
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:

    Стіна Василь Кубаш

    12:27
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:

    Стіна-Запитання
    Переброди
    Топографічна карта - Переброди
    Рівненщина

    10:35
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    10:35
    e

    10:29
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    10:29
    e

    Стіна Василь Кубаш

    10:18
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    Микола Княжицький
    Стосовно відкритого листа Зеленського Путіну вкотре нагадаю ключову річ: будь-який обмін відкритими листами або публічними заявами не є дипломатією. Це медійна кампанія, яка спрямована на будь-кого, але точно не на того, хто записаний у листі як адресат.

    Вже зараз очевидно, що на Путіна лист враження не справить. Найімовірніше, він сприйматиме лист як набір фейків про Росію та російську армію, адже в путінській картині світу нічого з написаного Зеленським не підтверджується. Лише впродовж останнього тижня Путін декілька разів повторив, що російська армія просувається на всіх фронтах, економіка в чудовій формі, а рейтинги височезні як ніколи.

    Відірваність Путіна від реальності не зміниться після прочитання ним листа Зеленського.

    Путін не соромиться цієї війни, а пишається нею. Ця війна почалась як війна за авторитет Путіна «на районі», який він вважав своїм. Тому він веде її в стилістиці кримінальних розбірок з іншими авторитетами. Для такої війни не важливо, скільки грошей з общака витрачається або скільки твоїх бойовиків вбито. Авторитет главаря банди коштує більше за будь-які гроші або життя рядових бандитів. Тому, звісно, він не може прогнутись під лист якихось «наркоманів і нацистів, які засіли в Києві». Адже банда тоді просто не зрозуміє, за що вони вбивалися всі ці роки.

    Відтак лист Зеленського не зупинить війну і не змінить ставлення Путіна до її продовження. Можливо, це намагання вплинути на російські еліти, які перебувають поруч із Путіним. Західні медіа ледь не щодня пишуть матеріали про те, як люди з оточення Путіна втомилися від війни та тупика, в який вона загнала Росію. Але це не переростає в політичні протести і не несе загрози заколоту проти Путіна. Тому що мафія не веде війн проти глави власного клану.

    Можна припустити, що лист Зеленського є елементом якоїсь гри американців. Адже президент Трамп буквально за декілька хвилин після публікації заявив про підтримку пропозиції Зеленського зустрітися з Путіним. Раніше Марко Рубіо знову нагадав, що війна зайшла в тупик і все одно закінчиться за столом переговорів — рано чи пізно. І якщо Зеленському Путін міг не відповідати, то американцям доведеться відповісти. Звісно, ніхто не очікує, що це зупинить війну, але, схоже, розрахунок нашої сторони полягає в тому, що в сукупності з іншими факторами колись це все-таки станеться.

    Для нас набагато важливіше те, що цього тижня Марко Рубіо зробив декілька досить проукраїнських заяв: поставки зброї йдуть, гроші виділяються, нові санкції розробляються, і взагалі США не нейтральні, а на стороні України. І це набагато сильніший аргумент для завершення війни, ніж будь-які листи.

    Стіна Жупани Топографічна карта - Жупани Львівщина

    10:17
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    Стосовно відкритого листа Зеленського Путіну вкотре нагадаю ключову річ: будь-який обмін відкритими листами або публічними заявами не є дипломатією. Це медійна кампанія, яка спрямована на будь-кого, але точно не на того, хто записаний у листі як адресат.

    Вже зараз очевидно, що на Путіна лист враження не справить. Найімовірніше, він сприйматиме лист як набір фейків про Росію та російську армію, адже в путінській картині світу нічого з написаного Зеленським не підтверджується. Лише впродовж останнього тижня Путін декілька разів повторив, що російська армія просувається на всіх фронтах, економіка в чудовій формі, а рейтинги височезні як ніколи.

    Відірваність Путіна від реальності не зміниться після прочитання ним листа Зеленського.

    Путін не соромиться цієї війни, а пишається нею. Ця війна почалась як війна за авторитет Путіна «на районі», який він вважав своїм. Тому він веде її в стилістиці кримінальних розбірок з іншими авторитетами. Для такої війни не важливо, скільки грошей з общака витрачається або скільки твоїх бойовиків вбито. Авторитет главаря банди коштує більше за будь-які гроші або життя рядових бандитів. Тому, звісно, він не може прогнутись під лист якихось «наркоманів і нацистів, які засіли в Києві». Адже банда тоді просто не зрозуміє, за що вони вбивалися всі ці роки.

    Відтак лист Зеленського не зупинить війну і не змінить ставлення Путіна до її продовження. Можливо, це намагання вплинути на російські еліти, які перебувають поруч із Путіним. Західні медіа ледь не щодня пишуть матеріали про те, як люди з оточення Путіна втомилися від війни та тупика, в який вона загнала Росію. Але це не переростає в політичні протести і не несе загрози заколоту проти Путіна. Тому що мафія не веде війн проти глави власного клану.

    Можна припустити, що лист Зеленського є елементом якоїсь гри американців. Адже президент Трамп буквально за декілька хвилин після публікації заявив про підтримку пропозиції Зеленського зустрітися з Путіним. Раніше Марко Рубіо знову нагадав, що війна зайшла в тупик і все одно закінчиться за столом переговорів — рано чи пізно. І якщо Зеленському Путін міг не відповідати, то американцям доведеться відповісти. Звісно, ніхто не очікує, що це зупинить війну, але, схоже, розрахунок нашої сторони полягає в тому, що в сукупності з іншими факторами колись це все-таки станеться.

    Для нас набагато важливіше те, що цього тижня Марко Рубіо зробив декілька досить проукраїнських заяв: поставки зброї йдуть, гроші виділяються, нові санкції розробляються, і взагалі США не нейтральні, а на стороні України. І це набагато сильніший аргумент для завершення війни, ніж будь-які листи. Микола Княжицький

    10:13
    Польща хоче не лише забрати у Зеленського орден Білого Орла.
    А ще польських містах почали знімати українські прапори.
    Ого, аж колишній посол Польщі повертає українську нагороду.
    А з оточення нового польського президента вже звучить:
    “Зеленський повинен вибачитись”
    І знаєте…
    Я довго думав над усім цим.
    Приводив собі якісь факти, аргументи
    І от почув цікаву думку від пана Магери, яка видалась мені дійсно цікавою
    Може, не треба чекати, поки в нас щось заберуть?
    Може, інколи треба самому покласти на стіл те, чим тебе почали тикати в лице?
    Особливо якщо цей орден свого часу носив Мусоліні.
    Так, той самий Мусоліні
    Фашист
    Диктатор
    І головне, що в Польщі ніхто навіть і не збирався забирати в Мусоліні той орден
    І от тут виникає логічне питання
    І дійсно, а як країна, яка п'ятий рік стримує російський фашизм та нацизм може спокійно носити нагороду в одному списку з Мусоліні?
    Може, варто було б повернути цей орден самим.
    Спокійно, без криків та істерик
    Від імені народу України!
    Красиво обгорнувши словами:
    “Ми вдячні польському народу за підтримку України.
    Ми цього ніколи не забудемо.
    Але ми не можемо носити нагороду, яку колись вручали фашистському диктатору Мусоліні”.
    І знаєте, що було б найцікавіше, на мою думку?
    Якби це зробив не лише Зеленський.
    А й Ющенко.
    Бо він теж має цей орден
    І тоді це був би вже не жест однієї людини.
    Не образа від Зеленського
    Не якась там емоція
    Тоді це була б позиція держави.
    Адже Зеленському цей орден вручали не просто як людині чи президенту
    Його вручали Україні
    Українському народу
    Нашому спротиву російській агресії
    І якщо сьогодні частина польських політиків вирішила перетворити цю нагороду на інструмент приниження —
    то, може, варто і дійсно повернути її першими.
    Щоб у Варшаві нарешті зрозуміли, що з Україною не можна говорити мовою ультиматумів.
    І ще одне.
    Я прекрасно пам’ятаю, як поляки допомагали українцям, та і зараз допомагають
    Як приймають у себе біженців, відкривають двері допомоги тим хто втік від війни
    І за це полякам — людська подяка.
    Але є й інша Польща.
    Та, яка сьогодні вирішила будувати свою політику на старих образах
    На виборчих гаслах
    На темі УПА
    На вимогах “вибачень”
    На знятті українських прапорів з ратуш своїх міст
    І от саме з цією Польщею Україна повинна говорити твердо.
    Бо дружба — це не коли тобі кожен день нагадують, що ти комусь щось “винен”
    Не коли тебе намагаються виховувати, а в самих — “лице в пушку”
    І не коли під час війни починають міряти твою гідність своїми історичними претензіями.
    Ми занадто дорого платимо за своє існування, щоб дозволяти комусь розмовляти з нами зверхньо...

    Стіна Василь Кубаш

    10:13
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    Польща хоче не лише забрати у Зеленського орден Білого Орла.
    А ще польських містах почали знімати українські прапори.
    Ого, аж колишній посол Польщі повертає українську нагороду.
    А з оточення нового польського президента вже звучить:
    “Зеленський повинен вибачитись”
    І знаєте…
    Я довго думав над усім цим.
    Приводив собі якісь факти, аргументи
    І от почув цікаву думку від пана Магери, яка видалась мені дійсно цікавою
    Може, не треба чекати, поки в нас щось заберуть?
    Може, інколи треба самому покласти на стіл те, чим тебе почали тикати в лице?
    Особливо якщо цей орден свого часу носив Мусоліні.
    Так, той самий Мусоліні
    Фашист
    Диктатор
    І головне, що в Польщі ніхто навіть і не збирався забирати в Мусоліні той орден
    І от тут виникає логічне питання
    І дійсно, а як країна, яка п'ятий рік стримує російський фашизм та нацизм може спокійно носити нагороду в одному списку з Мусоліні?
    Може, варто було б повернути цей орден самим.
    Спокійно, без криків та істерик
    Від імені народу України!
    Красиво обгорнувши словами:
    “Ми вдячні польському народу за підтримку України.
    Ми цього ніколи не забудемо.
    Але ми не можемо носити нагороду, яку колись вручали фашистському диктатору Мусоліні”.
    І знаєте, що було б найцікавіше, на мою думку?
    Якби це зробив не лише Зеленський.
    А й Ющенко.
    Бо він теж має цей орден
    І тоді це був би вже не жест однієї людини.
    Не образа від Зеленського
    Не якась там емоція
    Тоді це була б позиція держави.
    Адже Зеленському цей орден вручали не просто як людині чи президенту
    Його вручали Україні
    Українському народу
    Нашому спротиву російській агресії
    І якщо сьогодні частина польських політиків вирішила перетворити цю нагороду на інструмент приниження —
    то, може, варто і дійсно повернути її першими.
    Щоб у Варшаві нарешті зрозуміли, що з Україною не можна говорити мовою ультиматумів.
    І ще одне.
    Я прекрасно пам’ятаю, як поляки допомагали українцям, та і зараз допомагають
    Як приймають у себе біженців, відкривають двері допомоги тим хто втік від війни
    І за це полякам — людська подяка.
    Але є й інша Польща.
    Та, яка сьогодні вирішила будувати свою політику на старих образах
    На виборчих гаслах
    На темі УПА
    На вимогах “вибачень”
    На знятті українських прапорів з ратуш своїх міст
    І от саме з цією Польщею Україна повинна говорити твердо.
    Бо дружба — це не коли тобі кожен день нагадують, що ти комусь щось “винен”
    Не коли тебе намагаються виховувати, а в самих — “лице в пушку”
    І не коли під час війни починають міряти твою гідність своїми історичними претензіями.
    Ми занадто дорого платимо за своє існування, щоб дозволяти комусь розмовляти з нами зверхньо...

    Стіна Жупани Топографічна карта - Жупани Львівщина

    10:00
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    Пам'ятник Булгакову демонтувала не Україна, а російські ракети по Києву.

    Сам же видатний російський письменник, що волею долі проживав тут, в найстрашніші роки фізичного знищення своїх українських колег та Голодомору, чомусь не підіймав голос на захист ідей гуманізму та людяності - а навпаки присягнув людожерському сталінському режиму (мабуть мучався, так, але служив Швондерам).

    Тому дивно чути обурливі претензії окремих українських лідерів думок щодо демонтажу його пам'ятника - в Україні Булгаков, не заслуговує світла київських вулиць, залиште йому спокій книжкових полиць.

    Та і преклоніння перед добрим дияволом вже давно себе вичерпало на цих землях, а просто використовується як зайвий гачок імперії в нашому тілі;
    і якщо дійсно вважаєте боягузтво найбіільшим гріхом - майте сміливість визнати це.

    Valeriy Prozapas

    Стіна Василь Кубаш

    9:59
    Кубаш Василь, користувач 1ua
    Василь Кубаш
    написав:
    Пам'ятник Булгакову демонтувала не Україна, а російські ракети по Києву.

    Сам же видатний російський письменник, що волею долі проживав тут, в найстрашніші роки фізичного знищення своїх українських колег та Голодомору, чомусь не підіймав голос на захист ідей гуманізму та людяності - а навпаки присягнув людожерському сталінському режиму (мабуть мучався, так, але служив Швондерам).

    Тому дивно чути обурливі претензії окремих українських лідерів думок щодо демонтажу його пам'ятника - в Україні Булгаков, не заслуговує світла київських вулиць, залиште йому спокій книжкових полиць.

    Та і преклоніння перед добрим дияволом вже давно себе вичерпало на цих землях, а просто використовується як зайвий гачок імперії в нашому тілі;
    і якщо дійсно вважаєте боягузтво найбіільшим гріхом - майте сміливість визнати це.

    Valeriy Prozapas

    Стіна-Запитання
    Тухолька
    Львівщина

    7:58
    Запитання:
    - Ви хотіли б тут жити?
    Відповідь:
    - Так

    7:58
    Запитання:
    - Ви хотіли б тут жити?
    Відповідь:
    - Так

    7:57
    Запитання:
    - Ви хотіли б тут жити?
    Відповідь:
    - Так

    7:57
    Запитання:
    - Ви хотіли б тут жити?
    Відповідь:
    - Так

    Стіна-Запитання
    Баня Лисовицька
    Львівщина

    7:52
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    7:52
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    7:52
    e

    Стіна-Запитання
    Баранівка
    Топографічна карта - Баранівка
    Житомирщина

    2:50
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:50
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:50
    e

    Стіна-Запитання
    Баня Лисовицька
    Львівщина

    2:50
    e

    Стіна-Запитання
    Калуш
    Топографічна карта - Калуш
    І.-Франківщина

    2:48
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:48
    Запитання:
    - Чи будуються житлові, промислові будівлі, ким і де саме?
    Відповідь:
    - e

    2:48
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:48
    e

    Стіна-Запитання
    Кунів
    Топографічна карта - Кунів
    Хмельниччина

    2:46
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:46
    e

    Стіна-Запитання
    Прилуки
    Топографічна карта - Прилуки
    Чернігівщина

    2:04
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e

    2:04
    e

    Стіна-Запитання
    Монастириська
    Топографічна карта - Монастириська
    Тернопільщина

    2:01
    e

    Стіна-Запитання
    Плав'я
    Топографічна карта - Плав'я
    Львівщина

    0:59
    Запитання:
    - e
    Відповідь:
    - e
      Закрити  
      Закрити