Наталія Барабаш Дуже класно!!! Я так хочу оформити стіни в спальні (в мене вже ідея з травою визріває давно). Може трошки травичку густіше. Треба буде попросити фото в пана Валерія для ескізу ;)
16 серпня 2011
Див. всі 5 коментарі
Валерій Побідаш Та скільки завгодно! І абсолютно безкоштовно :-)