Тетяна Горобець Схоже, В. Полівський майстер фотосправи. Справді є чимало гарних світлин, які відображають події торжества. Але в стократ цікавіше було б тоді,якби до знімків він зробив бодай короткі комнеатрі. На предмет того, хто зображений, і що, власне, відбувається на його сюжетних світлинах. Та ще в кількох словах розповів про саме Верховцево: де воно розташоване, в якому краї,? Особливо ж про цих людей, які в одностроях залізничників. Це трудова династія, чи одна робоча зміна?
11 липня 2010
Тетяна Горобець А в цілому він - Володимир Полівський - великий молодець. Непоганий фоторепортер. З нетерпінням чекаю на пояснення, уточнення до світлин...