Василь Костюк Зараз мало читаємо (звичайно, не всі). То, може, дехто хоча б у такий спосіб доторкнеться до поезії Симоненка.
Для себе поетом хорошим вважаю того, чиї вірші хочеться вивчити напам'ять. Симоненко саме такий!
3 червня 2011
Лариса Кухарчук Дякую,пане Василю!Напам'ять навряд чи буду вчити,а от перечитувати точно буду.Дуже сподобалися мені вірші Василя Симоненка.